The Beatles Poster 1960-tal
Valmis
2014-09-06
260174
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "Help" / "Hjälp!", Bok-Lito AB Borås 1965 Sverige, stämpelnumrerad 723, 99x69 cm
Tuschnotering "Måndag 10/9 19.30", fläck, smärre vikveck