Tekanna Kina
Valmis
2014-08-22
259875
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TEKANNA, koppar, 1900-talets första hälft, Kina, ciselerad och punsad dekor, höjd inklusiver hänkel ca 20, diameter ca 22 cm
Smärre bucklor