Soffbord med mosaikskiva
Closed
2014-08-20
259636
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1950-/60-tal, teak, etikettmärkt EJM nr 165, skiva med inläggningar av mosaik, svärtade ben med mässingsavslut, höjd 56, 105x60 cm
Slitage, fläckar