Karl Dahlqvist oljemålning
Closed
2014-08-19
259424
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
DAHLQVIST, Karl (1900-71): "Sommarblommor i fönster", signerad och daterad Karl Dahlqvist Hysingsvik 1936, olja på duk, 66x59 cm