Skåp i gustaviansk stil
Valmis
2014-08-14
258757
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SKÅP, 2-delat, gustaviansk stil, 19/2000-tal, gråmålat, Blomstermåla Åfors möbelfabrik AB, invändigt med hyllplan, front med 2 lådor, höjd 180, 105x44 cm
Stötskador