Golvljusstakar
Closed
2014-08-11
258510
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets början, mässing, kolonnformade, lösa manschetter, höjd ca 77 cm
Smärre slitage, manschetter med bucklor