Michael Söderlundh oljemålning
Valmis
2014-07-31
257608
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SÖDERLUNDH, Michael (samtida): "Speglingar i vuxenvärlden", signerad och daterad M Söderlundh 75-76, olja på duk, 120x109 cm