Einar Norelius akvarell
Valmis
2014-07-28
257291
| Korkein tarjous | 1 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
NORELIUS, Einar (1900-1984): Kyrkans man, signerad och daterad E. Norelius 29, akvarell, 24x27 cm