ABBA

ABBA
ABBA

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖLANDER, Ture (född 1937): ABBA, signerad och numrerad Ture Sjölander -77, provtryck, färgserigrafi, bladmått 55x75 cm

Ej ramad, fläckar

256645

2014-09-06