Bogträn allmogemålade
Valmis
2014-07-09
255429
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BOGTRÄN, 1 par, allmoge, 1800-tal, skuren och målad dekor, längd 62 cm vardera
Skador