Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, England, fanérade i mahogny, stoppade sitsar och ryggar i rött läder, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, smärre ytskador
255151
2014-07-10