Karmstolar England
Valmis
2014-07-10
255151
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, England, fanérade i mahogny, stoppade sitsar och ryggar i rött läder, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, smärre ytskador