Ljuskrona oscariansk 1800-tal,
Valmis
2014-07-02
254665
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, 8 ljusarmar, behängd med prismor, stomme i mässing, diameter 52, höjd ca 90 cm
Prismor saknas, lösa prismor medföljer