Kanapé 1800-talets andra hälft
Valmis
2014-06-16
252638
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KANAPÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, djuphäftad rygg, längd ca 175 cm
Fanérskador, fanérbortfall