Olle Hjortzberg etsningar
Valmis
2014-06-03
250656
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): (6) "Prestgatan", "Mjölnargården", "Lilla Riksbankshuset", "Gård vid Fjällgatan" samt Porträtt, signerade och daterade, etsningar, varierande mått