Marie Laurencin färglitografi
Valmis
2014-05-31
250265
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
LAURENCIN, Marie (1885-1956): La Gloire de Brontë, signerad och numrerad M. Laurencin 51/115, färglitografi, 27x21 cm, litteratur: Marchesseau 146