Sengustavianskt sybord
Valmis
2014-05-31
250226
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
SYBORD, sengustavianskt, mahognyfanér, fotkryss med intarsia, meanderbård, låda i sargen med mässingsbeslag höjd 70, 47x34,5 cm
Slitage, skador