Fåtöljer Alf Svensson

Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 2 st, 1950-tal, ek, Alf Svensson, "Kontur", Ljungs Industrier AB, formgivna 1956, sitsar i läder, ställbara i två lägen, sitthöjd ca 47 cm

Sliten klädsel, bruksslitage, dekorelementsaknas

246562

2014-05-13