Ann Margret Dahlquist-Ljungquist grafik
Closed
2014-05-13
246539
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 1 000 SEK |
DAHLQUIST-LJUNGBERG, Ann Margret (1915-2002): (2) Blomster, signerade och daterade, litografier, 53x45 resp 44x27 cm
1 med dedikation