Tallrikar fat och värmebåt Japan 1900-tal
Valmis
2014-05-09
245835
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, FAT, 6 st, VÄRMEBÅT, porslin, Japan, 1900-talets mitt eller senare, dekor i underglasyrblått , längd 21-30 cm