Lena Linderholm litografi
Valmis
2014-05-12
245827
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad