Golvlampa fotogen
Valmis
2014-05-08
245672
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
FOTOGENLAMPA / GOLVLAMPA, 1900-tal, gulmetall och glas, rund fot på lejontassar, frostad glaskupa med dekor, total höjd 135 cm, märkt K&L
Slitage, ej funktionstestad