Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st snarlika, glas, 1900-talets andra hälft, Orrefors, slipad vriden dekor på mässingsfot, höjd inklusive socklar 34-43 cm
Anlöpningr, slitage, ej funktionstestade
244922
2014-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här