Carl Berndtsson oljemålning
Valmis
2014-05-03
244331
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BERNDTSSON, Carl (1902-1983): Kustlandskap, signerad Berndtsson, olja på pannå, 41x48 cm