Fat Kina
Valmis
2014-04-30
243996
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av pagodlandskap och trädgård, konturerat brätte, 17x25 cm
Kantnagg, hårspricka