Fåtölj med fotpall
Valmis
2014-04-26
243452
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ med FOTPALL, Frederik A Kayser, 1960-tal, klädd i brunt skinn
Slitage