Axel Fridell etsning
Valmis
2014-04-27
243370
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
FRIDELL, Axel (1894-1935) : Kvinnoporträtt, signerad Axel Fridell, etsning, 21x18 cm