Blandteknik Axel Bengtsson
2014-04-27
243328
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BENGTSSON, Axel (1905-76): Uppvaktning, signerad och daterad A Bn -70, blandteknik, 27x41 cm