Blandteknik Axel Bengtsson
Valmis
2014-04-27
243328
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
BENGTSSON, Axel (1905-76): Uppvaktning, signerad och daterad A Bn -70, blandteknik, 27x41 cm