Axel Bengtsson blandteknik
Valmis
2014-04-27
243312
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
BENGTSSON, Axel (1905-76): Vaksågare, signerad och daterad A Bn -74, blandteknik, 34x48 cm