George P Wiseman akvarell
Closed
2014-04-25
242917
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
WISEMAN, George P (aktiv 1950-1970): Fartygsporträtt, signerad GP Wiseman, akvarell, 37x55 cm