Okänd konstnär oljemålning
Valmis
2014-04-19
241842
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Interiör med äldre kvinna, olja på pannå, osignerad, 60x47 cm