Aladåbform skål

Aladåbform skål
Aladåbform skål
Aladåbform skål
Aladåbform skål

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ALADÅBFORM, 1800-tal, koppar, mästarstämpel, invändigt förtennad, längd ca 25 cm, SKÅL på fot, 1800-tal, stämplad Skultuna, mässing, diameter ca 28 cm

239731

2014-04-08