Fällbord 1800-tal England
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FÄLLBORD, England, 1800-tal, bemålad papier-maché, polykrom dekor av blommor, iläggningar av pärlemor, höjd 69, 67x54 cm
Kuntoraportti
Nagg undertill på skivan
239090
Päivämäärä:
2014-04-05