Lars Stenstad akvarell
Closed
2014-04-02
238194
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
STENSTAD, Lars (född 1921): "Trädet och havet", signerad Lars Stenstad, akvarell, 13x16 cm