Glasservis Odelberg Junior

Glasservis Odelberg Junior
Glasservis Odelberg Junior
Glasservis Odelberg Junior
Glasservis Odelberg Junior

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

11 000 SEK

GLASSERVIS, 43 dlr, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-tal, graverad och förgylld dekor, bestående av: 9 rödvinsglas, 6 vinglas, 9 sherryglas, 8 starkvinsglas, 10 snapsglas, varierande storlek

238097

2014-05-12