Curt Hillfon litografi
Closed
2014-03-26
236831
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, signerad Curt Hillfon, VIII/X färglitografi, 70x49 cm