Fartygsporträtt
Valmis
2014-03-23
235817
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fartygsporträtt "Nordensköld" 1849, signerad C Edberg, olja på pappannå, 56x86 cm
Krackelyr och ytskador