Ytterfoder i barockstil
Closed
2014-03-07
233516
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
YTTERFODER/BLOMLÅDA, 1900-tal, barockstil, patinerad metall, höjd 26, 50x24 cm
Bottenskador