Holger Lübbers oljemålning
Valmis
2014-02-28
232194
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
LÜBBERS, Holger Peter Svane (1850-1931): Strandparti med fiskare, olja på pannå, signerad H Lübbers 28x37 cm
Smärre färgbortfall