Oljemålning E Lundgren
Valmis
2014-02-27
231850
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LUNDGREN, Eric (född 1906): "Jollen och brygga, sommardag vid Bällstaviken", signerad E Lundgren, olja på duk, 37x45 cm