Sigvard Bernadotte färglitografier
Closed
2014-02-26
231429
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): (3) "Spelkort", signerade och numrerade, färglitografier, ca 36x22 cm