Madeleine Pyk färglitografi
Closed
2014-02-25
231266
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad 3422/5000, färglitografi, 55x42 cm