Yrjö Edelmann färglitografi
Valmis
2014-02-25
231262
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, 899/1500, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm