Marianne Kanter oljemålning
Valmis
2014-02-25
231228
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KANTER, Marianne (född 1944): Flicka på isen, monogramsignerad MK, daterad 2012, olja på duk, 53x54 cm