Peter Dahl färglitografi
Closed
2014-02-24
231215
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad 87/1500, färglitografi, bladmått 64x91 cm