Karmstol Arne Jacobsen

Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen
Karmstol Arne Jacobsen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, "Sjuan", Arne Jacobsen, 1976, klädd i svart textil, stål underrede
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage

230956

2014-02-23