Stolar Arne Jacobsen
Closed
2014-02-23
230955
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
STOLAR, 1 par, "Myran", Arne Jacobsen, 1970-71, svarta, stålben
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Slitage