Reinhold Ljungren färglitografi
Valmis
2014-02-20
230452
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Kustvy, signerad R. Ljunggren, 383/360, färglitografi, ca 32x51 cm