Tallrikar Kina
Valmis
2014-02-18
230198
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, famille rose/emalj, dekor med blommor, diameter ca 22,5 cm
Nagg, sprickor, glasyrbortfall och lagningar