John-Erik Franzén färglitografi
Valmis
2014-02-18
230161
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): "Den vita cadillacen", signerad och daterad John Erik Franzén 1978 XIV/XV, 78/100, färglitografi, bladstorlek 70x98 cm