Harald Sonesson illustration Mumin
Closed
2014-03-01
228834
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SONESSON Harald (född 1942): Lilla My vid dörrposten, signerad Harald Sonesson, akvarell och tusch, 18x14,5 cm, oramad